Appartments rome


PIAZZA DI SPAGNA D
KRÁTKODOBÝ PRONÁJEM APARTMÁNŮ V ŘÍMĚ
FONTANA DI TREVI – VIA DEL TRITONE


Apartmán je velký zhruba 65 m čtverečních a ubytovat se v něm mohou až čtyři osoby. Součástí apartmánu je obývací místnost s kuchyňským koutem, stolem a rozkládací pohovkou, kterou lze změnit ve francouzskou pohovku, dále koupelna se sprchou. V horním patře apartmánu se nachází ložnice a druhá koupelna.

Po vstupu do apartmánu se ocitnete v místnosti, na jejíž pravé straně se nachází plně vybavený kuchyňský kout se stolem a na levé straně gauč a kuchyňská linka. Také je tu koupelna se sprchou. Po elegantním spirálovém schodišti vystoupíte do ložnice s dvojlůžkem, stolkem a skříní. O patro výše je potom umístěna další koupelna s vanou.

Stěny a šatník mají krémově pastelový tón. Podlaha je velice elegantní, vyvedená v typické italské dlažbě „cotto“. Všechny tapety jsou látkové a vhodně dotvářejí útulnou a relaxační atmosféru apartmánu. Apartmán má vlastní nezávislý systém vytápění, klimatizaci, pračku, myčku, TV s plochou obrazovkou a satelitními kanály a sejf. Veškerý tento komfort učiní vaši dovolenou nezapomenutelnou. Všechna okna mají výhled do kláštera, což zaručuje absolutní klid.

Piazza di Spagna D je situován v prvním patře starobylé budovy (1400), která byla v průběhu staletí několikrát opravována, poslední rekonstrukce skončila v květnu 2005. Tento apartmán je zařízen vkusně a sofistikovaně a jako takový nabízí našim hostům relaxační a komfortní atmosféru. Celá budova si zachovala svůj původní šarm a stejně tak každý z apartmánů. Budova se nachází blízko centra města, v prestižní Via del Tritone. Tato oblast patří v Římě mezi nejprestižnější.

Budova je zhruba stejně vzdálena od  “Fontana di Trevi” a “Piazza di Spagna (Španělské schody)“ a je také velice blízko Via Veneto (nejslavnější nákupní ulice s nejprestižnější italskou módou). Na Piazza Barberini dokonce naleznete nejbližší stanici metra (linka A). Apartmán Tritone D se navíc nalézá ve stejné budově jako naše další tři apartmány : Piazza di Spagna, Piazza di Spagna B, Piazza di Spagna C a Piazza di Spagna E které mohou dohromady ubytovat až šestnáct osob.

Klikni na mapu : Zde


Klik


Klik


Klik


Klik

Cena za jeden den v Euro:

Speciální nabídka
od 20/01 do 10/03
& od 01/08 do 31/08

2 osoby: 140

3 osoby: 160

4 osoby: 180

Finální úklid:     € 50 

 

Normální cena

 

2 osoby: 165

3 osoby: 195

4 osoby: 215

Finální úklid:     € 65 

V ceně je zahrnuta elekřina, voda a plyn.

V případě, že máte zájem pronajmout apartmán  na více než  2 týdny....vám nabízíme 10% slevu.
Speciální nabídky: Last minute
Konverze:
 
Objednávky rezervací přijímáme minimálně na 3 noci.
Výměna ložního prádla probíhá 1x týdně.
Nabízíme další služby na vaše přání.

Vyplňte tento
formulář, a my vám s radosti podáme potřebnou informaci.

WELCOME IN ROME
Via Ottaviano 73   - 00192 - Roma
Теl.: +39 329 567 7125

 

| HLAVNÍ STRÁNKA  | APARTMÁNY | LAST MINUTE NABÍDKA | SLUŽBY|
|INFORMACE | ZDARMA | REZERVACE | ODKAZY | O NÁS |E-MAIL