Appartments rome


PIAZZA DI SPAGNA E
KRÁTKODOBÝ PRONÁJEM APARTMÁNŮ V ŘÍMĚ
FONTANA DI TREVI – VIA DEL TRITONE


Tento apartmán je velký zhruba 65 m čtverečních a ubytovat se v něm může až šest osob. Jeho součástí je obývací místnost s kuchyňským koutem, stolem a rozkládací pohovkou, kterou lze změnit ve francouzskou pohovku, dále koupelna se sprchou. V horním patře apartmánu se nachází dvojitá ložnice s balkonem, další pohovkou a druhou koupelnou.

Klikni zde: mapa

Po vstupu do apartmánu se ocitnete v místnosti, na jejíž levé straně se nachází plně vybavený kuchyňský kout se stolem a na pravé straně gauč a kuchyňská linka. Také je tu koupelna se sprchou. Po elegantním spirálovém schodišti vystoupíte do ložnice s dvojlůžkem, rozkládací pohovkou, stolkem a skříní. O patro výše je potom umístěna další koupelna s vanou.

Stěny a šatník mají krémově pastelový tón. Podlaha je velice elegantní, vyvedená v typické italské dlažbě „cotto“. Všechny tapety jsou látkové a vhodně dotvářejí útulnou a relaxační atmosféru apartmánu. Apartmán má vlastní nezávislý systém vytápění, klimatizaci, pračku, myčku, TV s plochou obrazovkou a satelitními kanály a sejf. Veškerý tento komfort učiní vaši dovolenou nezapomenutelnou. Všechna okna mají výhled do kláštera, což zaručuje absolut klid.

Tritone E je situován v prvním patře starobylé budovy (1400), která byla v průběhu staletí několikrát opravována, poslední rekonstrukce skončila v květnu 2005. Tento apartmán je zařízen vkusně a sofistikovaně a jako takový nabízí našim hostům relaxační a komfortní atmosféru. Celá budova si zachovala svůj původní šarm a stejně tak každý z apartmánů. Budova se nachází blízko centra města, v prestižní Via del Tritone. Tato oblast patří v Římě mezi nejprestižnější.

Budova je zhruba stejně vzdálena od  “Fontana di Trevi” a “Piazza di Spagna Španělské schody)“ a je také velice blízko Via Veneto (nejslavnější nákupní ulice s nejprestižnější italskou módou). Na Piazza Barberini dokonce naleznete nejbližší stanici metra (linka A). 

 

Apartmán Piazza di Spagna E se navíc nalézá ve stejné budově jako naše další tři apartmány: Piazza di Spagna A, Piazza di Spagna B, Piazza di Spagna C a Piazza di Spagna D , které mohou dohromady ubytovat až šestnáct osob.

klik

klik

klik

klik

Ceny za jeden den v Euro:

Speciální nabídka: 
07/01 - 25/03
08/01 - 08/31
11/01 - 12/20

2 osoby

165

3 osoby

175

4 osoby:

185

5osob:

195

6osob:

205

Finální úklid      € 50 

Normální Cena

2 osoby

175

3 osoby

195

4 osoby:

215

5osob:

235

6osob:

255

Finální úklid   € 65 

V ceně je zahrnuta elekřina, voda a plyn.

V případě, že máte zájem pronajmout apartmán  na více než  2 týdny....vám nabízíme 10% slevu.
Speciální nabídky: Last minute
Konverze:
 
Objednávky rezervací přijímáme minimálně na 3 noci.
Výměna ložního prádla probíhá 1x týdně.
Nabízíme další služby na vaše přání.

Vyplňte tento
formulář, a my vám s radosti podáme potřebnou informaci.

WELCOME IN ROME
Via Ottaviano 73   - 00192 - Roma
Теl.: +39 329 567 7125

 

| HLAVNÍ STRÁNKA  | APARTMÁNY | LAST MINUTE NABÍDKA | SLUŽBY|
|INFORMACE | ZDARMA | REZERVACE | ODKAZY | O NÁS |E-MAIL